Návrh interiéru pro Vaše spokojené bydlení!

Vhodný návrh interiéru stavby (bytu či rodinného domu) a její správné dispoziční řešení úzce souvisí se zdravým a pohodlným bydlením. V případě novostavby rodinného domu je jednou z nejpodstatnějších věcí vytvoření chytře fungující dispozice bytových prostor. Často se stává, že se investor pevně drží své jasné představy o tvaru a vnějším vzhledu rodinného domu. Tímto si ovšem neuvědomuje, že následné „napasování“ jednotlivých místností do tohoto vyžadovaného „vnějšího obalu“, může být jen těžko slučitelné s funkčním řešením komfortního rodinného bydlení. Dispozice by měla fungovat vždy logicky a využitelně. Oba procesy navrhování, myšleno interiérová dispozice a venkovní vzhled domu, by měly jít ruku v ruce.

Vizualizace a návrh interiéru stavby je velmi účinným pomocníkem při efektivním řešení rekonstrukcí a modernizací stávajících bytových či jiných stavebních prostor. Přichází-li investor s vlastním dispozičním návrhem interiéru, jsme schopni tento odborně posoudit a případně na základě konzultací dále rozvést. Veškeré změny jsou prováděny šetrně v souladu s původním investorovým záměrem. Zákazníkům, kteří chtějí změnu, ale nemají svoji představu o budoucím bydlení, rádi pomůžeme s kompletním novým návrhem.

Co obsahuje návrh dispozičního řešení stavby?

  • Zaměření stavby (v případě nedodání dokumentace se stávajícími rozměry prostor) a zakreslení původního stavu interiéru,
  • návrh dvou až tří variant nového vnitřního uspořádání,
  • popis předložených návrhů a objasnění výhod a důvodů řešení jednotlivých variant,
  • konzultace ohledně možných úprav, hledání výsledného návrhu.

Máte-li zájem o vypracování nezávazné cenové nabídky za 3D vizualizaci a návrh nové dispozice interiéru stavby, rádi Vám ji připravíme na základě Vámi zadaných požadavků.

Vizualizace a návrh interiéru stavby