Děkuji Paní Výborné za perfektní servis. Vytáhla nám trn z paty, když jsme potřebovali narychlo zpracovat podklady ke kolaudaci našeho domu. Skvělá domluva, rychlost i cena.

Tomáš Podhorský

 

Chceme tímto poděkovat paní architektce za pomoc při projektování našeho nového domova. Hladký průběh spolupráce nezastínily ani nečekané zásahy vyšší moci a všechny překážky byly zdárně překonány díky profesionalitě, nadhledu a otevřené hlavě paní architektky Výborné. Služby paní architektky Barbory Výborné můžeme jedině doporučit!

Manželé Zmátlíkovi

 

Měl jsem špatnou zkušenost s předchozím projektantem, se kterým jsem musel ukončit spolupráci. Spolupráce s paní Ing. arch. Barborou Výbornou byla odborná a úžasná. S jejími službami jsem úplně spokojen a paní Výbornou vřele doporučuji. Děkuji za profesionální přístup.

Fedir Birovets

 

Barboru Výbornou jsem si najala na kompletní přípravu projektu rodinného domu a následné projednání s úřady včetně zajištění stavebního povolení. Paní Výborná mi naprojektovala dům podle mých představ, poradila se všemi detaily a vše řádně připravila. Vyřídila mi veškeré dokumenty ke stavebnímu povolení a všechny administrativní úkony s tím spojené. Při spolupráci jsem velice ocenila její samostatnost a spolehlivost. Potřebné podklady řešila a dodávala ve stanoveném termínu, nemusela jsem nic připomínat ba naopak, myslela i na detaily a pracovala zcela samostatně. Velkým přínosem pro mě bylo také to, že, i já jako majitel pozemku a zadavatel projektu, jsem se mohla do čehokoli zapojit, pokud to bylo potřeba. Pokaždé mi vše srozumitelně popsala a vysvětlila, případně zařídila za mě, pokud to bylo možné. Pokud bych si znovu měla vybírat člověka na zajištění projektu a vyřízení stavebního povolení, jistě bych paní Výbornou kontaktovala znovu. Děkuji.

Veronika Mühlová

 

Paní Výborná mi projektovala rodinný dům a zároveň vyřizovala stavební povolení. Byla jsem s jejími službami velice spokojená, skvělá komunikace. Paní Výborná je příjemná. Ještě jednou děkuji a mohu jen vřele doporučit!

Radka Vesecká

Paní architektku jsme oslovili zhruba před rokem s žádostí o vytvoření projektu pro námi zamýšlenou přístavbu rodinného domu. Chyběl nám jeden dětský pokoj. Měli jsme několik nápadů, jak by se náš dům mohl rozšířit (do zahrady, i do patra). Ale následně se po poradě s paní Výbornou ukázalo, že některé naše nápady by byly velice komplikované či dokonce nezrealizovatelné s ohledem na současný dům. Nicméně nás paní architektka velice mile překvapila nápadem, jak dům rozšířit. A tak vznikl projekt.
V průběhu stavby jsme se nakonec neplánovaně rozhodli ještě využít nově vznikající podkrovní prostory. A přestože to bylo náhlé a vyžadovalo to nové změny v projektu, tak nás v tom paní Výborná nenechala a byla nám ochotně nápomocná při řešení naší přístavby až do konce. Získali jsme nejen požadovaný dětský pokoj navíc, ale i pracovnu spolu s prostorem pro přespání hostů. Dále jsme zvětšili obývací prostor a navíc jsme ještě rozšířili i terasu. Náš dům je nyní prostornější a mnohem účelověji rozdělený. Přístavba byla na předešlou část domu napojena velice citlivě, takže celý dům působí hezky komplexně. Paní architektku Výbornou můžeme doporučit a tímto jí moc děkujeme!

Manželé Biedermannovi

S paní projektantkou Výbornou jsme spolupracovali v zajištění veškeré projekční činnosti včetně vyřizování stavebního povolení, a nemohli jsme si vybrat lépe. Její práce byla vždy odvedena na 110%, a ještě k tomu stačila být ochotná, milá a ráda se vším a srozumitelně poradila. Co se týče preciznosti a poctivosti, tak mě mile překvapilo, že ještě existují lidé, kteří dělají svou práci jak mají, zvláště v tomto oboru. A jako třešnička bylo, že nedocházelo k žádným zbytečným časovým prodlevám - vše vypracovala nejpozději v den domluveného termínu. Za mě 10/10.

Barbora Vacková

Paní Výborná ve spolupráci s projektantkou vyřídila veškeré úkony potřebné k udělení stavebního povolení tak, že jsem nemusel ani jednou navštívit úřady. Pouze jsem zařídil podpisy sousedů potřebné pro ohlášení stavby. S prací paní Výborné jsem nadmíru spokojený.

Daniel Prentis

Spolupráce s paní Ing. arch. Barborou Výbornou je vždy velmi profesionální a operativní. Kvalita její práce našim klientům plně vyhovuje. Její ochota, rychlost při zpracovávání projektů a její pozitivní přístup jsou kvality, které paní architektku plně charakterizují.

Ing. Petra Cenková, RE/MAX Commercial Group

Jsem nesmírně ráda, že jsme se obrátili s manželem právě na Vás. Ráda bych Vám velmi poděkovala za precizní zpracování projektové dokumentace, velmi milé a profesionální jednání. Vše bylo dodáno v termínu a komunikace s Vámi byla vskutku úžasná. Byli jsme s manželem opravdu velmi spokojeni a rádi jsme se k Vám vrátili i s další realizací projektu dalších dvou rodinných domů. Naše volba byla, vzhledem k předchozí skvělé zkušenosti, naprosto jasná. Vřele Vás doporučuji i ostatním klientům, jelikož ne vždy jde ruku v ruce dobrá cena, profesionalita, vstřícné jednání, skvělé rady, a v neposlední řade i preciznost a erudovanost. Ještě jedenkráte velmi děkujeme, přejeme zdraví a mnoho spokojených zákazníků, my se rozhodně zase uvidíme. 🙂 Díky díky díky, jste zlatá! Rodinný dům Zdiby a 2x rodinný dům Hovorčovice. 

Manželé Košátkovi

Když jsem se před rokem rozhodla, že si postavím rekreační dům, byla to moje první stavba. Neměla jsem žádné zkušenosti. Po vypracování projektu nastala fáze "běhání po úřadech". Moje známa mi doporučila paní Ing. arch. Výbornou, která za mne vyřídila veškerou dokumentaci, týkající se vydání stavebního povolení (a že těch "papírů" není málo!). Paní Ing. arch. Výborná má zkušenosti ve svém oboru, je spolehlivá a v neposlední řadě velmi sympatická. Chcete-li si ušetřit spoustu času a mít jistotu, že stavební řízení bude probíhat rychle, tak vřele doporučuji spolupráci s paní inženýrkou!

Olga Sedláčková

Paní projektantka Barbora Výborná mi zpracovala projekt pro změnu užívání stavby pro otevření soukromé mateřské školky. Tento projekt se skládal z mnoha složitostí, které mi paní Výborná vypracovala v domluveném termínu. Projekt a následné povolování na stavebním úřadě byl složitý a zdlouhavý, měla jsem mnoho nejasností, které mi byly vždy paní Výbornou vysvětleny, a s ochotou mi poradila další postupy. Paní Výbornou vřele doporučuji a budu-li opět potřebovat zkušeného projektant, opět ji bez váhání kontaktuji.

Jana De Diana Boro

Na podzim r. 2015 jsem potřeboval poměrně rychle vypracovat stavební dokumentaci na rekonstrukci staršího rodinného domku, který jsem koupil. Musím konstatovat, že pokud jde o volbu architekta, resp. architektky, tak jsem měl opravdu štěstí. Z mé strany se jednalo o v podstatě náhodný výběr na základě několika „vygooglovaných“ nabídek z internetu. Říkal jsem si, že ženy jsou obvykle pečlivější než my muži, mají větší estetické cítění a smysl pro praktičnost chodu domácnosti. A v případě Ing. arch. Barbory Výborné se mi to potvrdilo na 100 %. S jejími službami architektky jsem byl velmi spokojen po všech stránkách. Rychlost, rozumná cena, příjemné a vstřícné jednání, kvalita zpracované dokumentace. I stavební firma mi pochválila výběr architektky s tím, že takto poctivě zpracovanou dokumentaci se už dnes příliš často nevidí.

Petr Foršt

Paní Výbornou jsem kontaktovala na doporučení mé kamarádky v době, kdy jsme se stěhovali do našeho nového bytu, kde nebyla dořešena kuchyň ani koupelna. Obě místnosti jsou menší, a proto bylo potřeba vymyslet řešení, které zohlední velikost obou prostor a bude praktické a nadčasové. Paní Výborná vyslechla moje představy (nemám ráda přeplácanost) a v dohodnutém terminu připravila návrh řešení se dvěma variantami. Prostor kuchyně i koupelny logicky rozčlenila, navrhla mi barevné provedení tak, že ladilo se zbytkem bytu (dokonce i doporučila druh a vzor obkladů do koupelny) a myslela i na takové detaily jako je dostatek a modernost zdrojů elektrické energie, úchytu na ručníky a utěrky apod. Z návrhu jsem byla nadšená a hned jsme se pustili do realizace, během které jsem si s paní Výbornou ještě telefonovala a ta mi ochotně radila při konečném nákupu materiálu. Dodnes se mi nestalo, že by mi něco v koupelně nebo v kuchyni nevyhovovalo nebo bych chtěla něco změnit. Služby paní Výborné mohu všem s klidným svědomím vřele doporučit!

Veronika Braunová

Paní Výborná mi zpracovala projekt novostavby garáže. Po telefonické domluvě a osobní schůzce proběhlo vypracování projektu velmi rychle, dostal jsem všechny informace potřebné pro další postup. Paní projektantka velmi rychle a ochotně spolupracovala i při pozdějších dodatečných úpravách projektu. Vřele doporučuji.

Jiří Pýcha